ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttumReview http://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsrail'den beklenen özür geldi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 İsrail'den beklenen özür geldi Bir Perş. Ocak 14, 2010 6:21 pm

sino45

avatar
Admin
Admin
İsrail'den beklenen özür geldi

14 Ocak 2010 00:12
Dışişleri Bakanlığı: İsrail'den beklenen özür geldi

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Türkiye'nin Tel-Aviv Büyükelçisi Oğuz Çelikkol'a karşı takındığı tavır nedeniyle istenen özrün bir muhatap mektubu ile taraflarına iletildiğini açıkladı.

Dışişleri Bakanlığı, önceki gün İsrail parlamentosunda yaşanan diplomatik kriz nedeniyle İsrail'den beklenen özrün kendilerine iletildiğini belirtti. Dışişleri, İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Danny Ayalon'un Büyükelçi Oğuz Çelikkol'a muhatap mektubu göndererek özür dilediğini kaydetti.

Dışişleri, mektupta konuyla ilgili özrün şu ifadelerle yer aldığını açıkladı: "Şahsınıza ve Türk halkına saygılarımı iletir ve çeşitli konularda farklı görüşlere sahip olmamıza rağmen, sizi temin ederim ki bunlar, hükümetlerimiz arasında açık, karşılıklı ve saygıya dayalı diplomatik kanallardan ele alınması ve çözümlenmesi gerekir. Sizi küçük düşürmek gibi bir niyetim hiçbir şekilde yoktu. Girişimimin yapılış biçimi ve algılanışı nedeniyle özür dilerim. Lütfen bunu büyük saygı duyduğumuz Türk halkına iletiniz." (CİHAN)

Kullanıcı profilini gör http://forumlider.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz