ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Minör Combo Yapamayanlar İçin Müthiş 1 Program ( ACtooL )
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyCuma Eyl. 13, 2013 1:18 pm tarafından aerodactyll

» Call Of Duty 3 Full Pc Oyunu İndir Download Yükle TEK LİNK
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyPaz Mayıs 26, 2013 11:25 am tarafından aliş

» Windows 7 Home Basic Full Tek Link İndir Yükle Download
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyPaz Mart 31, 2013 11:37 pm tarafından panca

» Need For Speed Shift %100 Bitirilmiş Save Dosyası İndir , Yükle
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyC.tesi Mart 30, 2013 3:22 pm tarafından 0606adem

» WWE Smackdown Vs Raw 2012 Full İndir Yükle Download Tek Link
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyC.tesi Mart 23, 2013 10:29 am tarafından fernandes31

» Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ]
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyÇarş. Ekim 24, 2012 8:24 am tarafından mstkba

» HARRY POTTER VE ÖLÜM YADİGARLARI OYUNU FULL İNDİR DOWNLOAD YÜKLE İDDİA EDİYORUM LİNK SİLİNMEZ
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptySalı Ekim 02, 2012 7:20 pm tarafından RizeLy

» WWE SmackDown Vs Raw 2011 Full İndir Download Yükle Tek Link
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptySalı Eyl. 11, 2012 6:43 pm tarafından jamels

» WWE SmackDown vs. RAW 2010 indir (Full indir) Pc Oyunu Download Yükle Tek Link
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] EmptyPaz Haz. 24, 2012 9:30 am tarafından emogoreis

Review https://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ]

+6
resul060606
sino45
kahar
alpko
tunahan414141
By Kinq..!
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Empty Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Salı Kas. 09, 2010 5:08 pm

By Kinq..!

By Kinq..!
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Tekken6

Alıntı değildir

Playstation�umuzun vazgeçilmezi olan Tekken�i bilmeyen yoktur.Birçok oyuncunun kalbinde taht kurmayı başarmış ve bunu hak etmişti.Tabi böyle olunca bunu bir seri şeklinde geliştirmeye karar verildi ve bu seri çok tuttu.Şu ana kadar 7 tane Tekken yapıldı (Tekken 5: Dark Ressuraction Dahil) ve hepside çok başarılı oldu.Ps2 konsoluyla birlikte Tekken�de bir çağ kapandı, bir çağ açıldı.Gerçekçi grafikler, sesler ile adeta büyüleyici bi oyundu .Benim önceden yaptığım tahminlerde doğru çıktı.Tekken 4'ü oynadıktan sonra ps3'e kadar ilerler bu seri demiştim.Ve öylede oldu.

Tekken 6 Dövüş Oyununda Neler Değişti??

Tekken 5 ile arasında pek yeni özellikler yok.Ama özellikler geliştirilmiş.Her yeni oyunda görmeye alışmış olduğumuz kadar fazla yeni karakter olmadığını üzülerek söylüyorum.2 tane�cik� yeni karakter var sadece.Leon ve Zafina adlı karakterler ile yetineceğiz artık.Fakat grafikler süper ve çok eğlenceli bir oyun.Fakat kontroller yine önceki oyunlardaki gibi bizi iki büklüm yapıp parmaklarımızın su toplamasına yol açmaz umarım .Gelişmiş özellikler arasında karakterimizi giydirmek var ilk olarak.Tekrar niyetinde bir giydirme sistemimiz var.Bildiğimiz gibi önceki serilerde karakterimizi giydirebiliyorduk ve iyi kıyafetler yada iyi aksesuarlar fazla para demekti.Para kazanmak için arcade modda dövüş yapmak zorundaydık.Bu sefer komple bir kıyafet seçebiliyoruz fakat yine aynı şeylerin baharatlanıp, pişirilip önümüze sunulmuş hali.Sadece biraz daha güzel ama şunu diyeyim grafikler muhteşem.Oyun ile çok fazla ayrıntılı bilgiye ulaşamadım çünkü birçok sitede virüse rastladım ve pek küçük virüsler değildi.

Tekken 6 Dövüş Oyununun Olumlu Yönleri:

Oyunumuza bardağın dolu tarafından bakacak olursak eğer birçok güzel kısmı görebiliriz.Oyun ps3�te olunca tabi grafiklerin güzel olması zorunlu.Birde Tekken hakkında konuşuyorsak bu kesinlikle olur.Grafiklerde pek bir sıkıntımız olmayacak.Seslerde gayet güzel ve gerçek fakat yinede daha iyisi olabilirdi demek mümkün.

Tekken 6 Dövüş Oyununda Olumsuz Noktalar:

Oyunun kötü olan pek bir noktası yok ama önceki serilerden arta kalan eksileri söylemeden geçemeyeceğim.Tekken 5�de beni çok üzen bir olay vardı.Çevreyle etkileşim.Evet bu beni çok üzen bir olay

oldu.Bir adam bir yumrukta yere düşünce zemin çatlamıyor bir kısmı kırılıyordu.Bu olay Tekken 6�da da var ama daha az sanırım.Ayrıca oyunda adama vurunca buhar şeklinde elektrik ile karışık kırmızı bir şey çıkıyor.Bunun yerine biraz kan çıksa daha güzel olurdu.Mortal Kombat işte bunun için genellikle Tekken�den daha çok tercih ediliyor.

Tekken 6 �da Grafikler:

Oyun ps3 için olduğu için grafiklerin iyi olması zorunlu.Ps3�ün yüzkarası olacak bir firma değil Namco ve Konami.Grafikler gerçekten bizi etkileyecek.Zaten Tekken�de genellikle grafikler sorun olmadı.

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Tekken62006051110564175pe2
Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Tekken600eg5

Teklink : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Emulatörü : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kurulum : tekken6--[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] uzantılı dosyayı
Emulator--[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dosyasına atın
daha sonra bunları yapın :

Resimli Anlatım:

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Resimli1

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Resimli2

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Resimli3

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Resimli4

Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Tekken600eg5

ben Pc-oyun Eski Üyesiyim Küfür Ettigim İcin enqellendim Sifre Oradan Kaldı Sonra Bir Daha İndirip Upload Etmedım Oradan aldım Ve Koydum .)

Ama Bak Soylüyorum Oyun %100 Benim Upload'ım Alıntı DeqiL.!

https://www.facebook.com

tunahan414141

tunahan414141
Yeni Üye
Yeni Üye

Link Öle Crying or Very sad

alpko

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

link kırık

kahar

kahar
Yeni Üye
Yeni Üye

lik ölü Yeni link ekleyin

sino45

sino45
Admin
Admin

Linkler Yenilenmiştir. İyi eğlenceler...

https://forumlider.yetkin-forum.com

resul060606

resul060606
Yeni Üye
Yeni Üye

alintı link neyi sen upload ettin butun sitelerde aynı link aynı hata link silinmiş

7Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Empty Geri: Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Perş. Nis. 19, 2012 10:30 pm

ediz18

ediz18
Yeni Üye
Yeni Üye

LİNK KIRIK ÇALIŞMIYO KARDEŞ ! Mad

kaoseren

kaoseren
Yeni Üye
Yeni Üye

Kırık link :/

kadiravsar

kadiravsar
Yeni Üye
Yeni Üye

sallama senin uploadınmı heryerde var aynısı deposit ama bı b..ka yaramıyor malesef hepsi bozuk .

10Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Empty Geri: Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ] Çarş. Ekim 24, 2012 8:24 am

mstkba

mstkba
Yeni Üye
Yeni Üye

yaw nie yalan sölyüyon **** eşşeğiiiii

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]