ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Minör Combo Yapamayanlar İçin Müthiş 1 Program ( ACtooL )
Takım iyi yolda! EmptyCuma Eyl. 13, 2013 1:18 pm tarafından aerodactyll

» Call Of Duty 3 Full Pc Oyunu İndir Download Yükle TEK LİNK
Takım iyi yolda! EmptyPaz Mayıs 26, 2013 11:25 am tarafından aliş

» Windows 7 Home Basic Full Tek Link İndir Yükle Download
Takım iyi yolda! EmptyPaz Mart 31, 2013 11:37 pm tarafından panca

» Need For Speed Shift %100 Bitirilmiş Save Dosyası İndir , Yükle
Takım iyi yolda! EmptyC.tesi Mart 30, 2013 3:22 pm tarafından 0606adem

» WWE Smackdown Vs Raw 2012 Full İndir Yükle Download Tek Link
Takım iyi yolda! EmptyC.tesi Mart 23, 2013 10:29 am tarafından fernandes31

» Tekken 6 FuLL İndiR [ Kendi Upload'ım ]
Takım iyi yolda! EmptyÇarş. Ekim 24, 2012 8:24 am tarafından mstkba

» HARRY POTTER VE ÖLÜM YADİGARLARI OYUNU FULL İNDİR DOWNLOAD YÜKLE İDDİA EDİYORUM LİNK SİLİNMEZ
Takım iyi yolda! EmptySalı Ekim 02, 2012 7:20 pm tarafından RizeLy

» WWE SmackDown Vs Raw 2011 Full İndir Download Yükle Tek Link
Takım iyi yolda! EmptySalı Eyl. 11, 2012 6:43 pm tarafından jamels

» WWE SmackDown vs. RAW 2010 indir (Full indir) Pc Oyunu Download Yükle Tek Link
Takım iyi yolda! EmptyPaz Haz. 24, 2012 9:30 am tarafından emogoreis

Review https://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Takım iyi yolda!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Takım iyi yolda! Empty Takım iyi yolda! Perş. Ocak 06, 2011 4:08 pm

andac_1370

andac_1370
Altın Üye
Altın Üye

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Werder Bremen ile yaptıkları hazırlık maçında takımının ortaya koyduğu futbolu, hazırlık dönemindeki bir maç olduğunu göz önünde bulundurarak iyi olarak değerlendirdiğini söyledi.

Güneş maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmayı yoğun çalışma temposunda antrenmanların futbolculara yansımasını görmek ve uzun süredir oynayamayan futbolculara şans vermek amacıyla yaptıklarını söyledi.

Teknik direktör Güneş, gollerin atıldığı ilk yarının ardından ikinci yarının dengeli bir mücadeleye sahne olduğunu ifade ederek, özetle şu değerlendirmeyi yaptı:

''İlk yarının belli bölümlerinde daha iyi oynadık. İlerleyen dakikalarda bizim alıştığımız pas yüzdesiyle oynayamadık. Sonuç önemli değil bizim için. Önemli olan sakatlık olmadan, oyun temposunu taşıyacak arkadaşların genel durumunu görmek, uzun süre maç oynamayan arkadaşları görebilmekti. Bir gün sonra da maç yapacağız. Pas yaparak oyunu soğutamadık, bu eksikliğimizdi. Oyunu yönetme sıkıntımız vardı. Onun dışında arkadaşlar ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Hazırlık döneminde oynanan bu maçı normal karşılıyorum. Bu dönem için iyi sayıyorum.''

EGEMEN'İN SAKATLIĞI
Şenol Güneş, dün sabahki antrenmanda sol arka adalesinden sakatlanan ve bugün MR'ı çekilen Egemen'in ne zaman takıma katılacağının bir hafta içinde uygulanacak tedaviler sonucunda belli olacağını açıkladı.

Güneş'in, bordo-mavili oyuncunun durumuyla ilgili açıklaması şöyle:

''MR'ı çekildi dinlenecek. Bir iki gün içinde takip edeceğiz. Sürenin ne kadar olacağını bilmiyoruz. Bir hafta, 10 gün, 15 gün bunu zaman gösterecek. Havuz tedavisindeki durumuna göre eğer rahat yürümeye başlarsa daha kısa zamanda gelir. İkinci yarı başı gelmeden hazır olacağını düşünüyorum. Tabii bu gelişmelere göre değişebilir.''

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]