ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttumReview http://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

vista'ya 50000 dolarlık tehdit...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 vista'ya 50000 dolarlık tehdit... Bir Salı Ocak 13, 2009 8:00 pm

sino45

avatar
Admin
Admin
Trend Micro'dan Raimund Genes'in iddiasına göre geçtiğimiz ay bir forumda, Vista'nın önemli bir açığını kullandığı iddia edilen yazılım 50.000 dolara satışa sunuldu. Raimund Genes yazılımın gerçekten çalışıp çalışmadığı ile ilgili henüz kendilerinin de bir bilgiye sahip olmadıklarını ancak yazılımın gerçekten işe yarasa bile, yazılımın sahibinin birkaç örnek vermeden yazılımı satamayacağını belirtti.

Konuyla ilgili Microsoft'tan yapılan açıklamada ise Trend Micro'nun iddiasının dikkate alındığı ama Microsoft ile bu konuda henüz iletişim kurmuş birisinin olmadığı söylendi. McAfee'den Joe Telafici ise konuyla ilgili ilginç ve de komik sayılabilecek bir yorumda bulundu. Joe Telafici, "Dürüst olmak gerekirse fiyatın daha düşük olmasını beklerdim, çünkü etkileyebileceği kullanıcı sayısı yok denecek kadar az."

Virüsün Vista'yı gerçekten etkileyip etkilemediğini ise belki de ilerleyen günlerde öğreneceğiz. Daha önce de duyurulduğu üzere 30 Ocak 2007 itibariyle Vista tüm Dünya'da satışta olacak.

Kullanıcı profilini gör http://forumlider.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz