ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttumReview http://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

“Yakışıksız bir iddia”

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 “Yakışıksız bir iddia” Bir Salı Ara. 30, 2008 7:03 pm

sino45

avatar
Admin
Admin
Gazeteci ve Spor Yazarı Sayın Onur Belge, Pas Fotomaç Gazetesi'nde bugün, kendisine atfen yayınlan bir haber üzerine resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu. Onur Belge, "Yakışıksız bir iddia" olarak yorumladığı söz konusu haberin gerçek olmadığını söyleyerek, "Böyle doğru olmayan bir haberin benim ağzımdan verilmesini çok yakışıksız buldum" dedi.
Pas Fotomaç Gazetesi'nde bugün yayınlanan haber ve ardından kulübümüzün yaptığı açıklamadan sonra Onur Belge, resmi internet sitemize bir açıklamada bulundu. Onur Belge'nin söz konusu haber hakkındaki açıklamaları şöyledir:
"Evet Serkan Acar'a geçmiş olsun ziyaretine gittim. Evet Sayın Aziz Yıldırım'la orada karşılaştım. Hatta telefon gelince 'Sayın Başkan eğer özelse odadan çıkayım' dedim. Bana 'Lütfen otur özel bir şey yok' dedi. Daha sonra Gökhan Emreciksin transferiyle ilgili olayları konuştuk. Sonra da Alex'i sordum. Hiç sesini çıkarmadı. Bu konuda hiçbir yorumda bulunmadı. Yanıt da vermedi. Bu olayı anlattığım tek yer; geçtiğimiz Pazar akşamı TV 8'de yayınlanan 'Ve Gol' programıdır. Orada bu durumu aynen naklettim. Hepsi bu kadar. Böyle doğru olmayan bir haberin benim ağzımdan verilmesini çok yakışıksız buldum. Sanırım Fenerbahçe'de secim yaklaştıkça, Sayın Aziz Yıldırım'a karşı olan gruplar kampanya başlattılar. Ben her zaman adımın saygınlığını korumaya çalışan bir gazeteci ve spor yazarıyım ve de seçim politikalarına malzeme edilmek istemem. Durumu sayın futbolseverlere saygıyla duyururum"

Kullanıcı profilini gör http://forumlider.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz