ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttumReview http://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Internet Explorer (Türkçe) 7.0 İndir

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Internet Explorer (Türkçe) 7.0 İndir Bir Çarş. Şub. 03, 2010 1:51 pm

sino45

avatar
Admin
Admin
Microsoft firması Internet Explorer 7.0 artık final sürümü olarak kullanıcılara ücretsiz olarak sunuyor.
Yeni tarayıcı komple yeniden düzenlenmiş bir tasarım ve ara yüzü ile birlikte geliyor.
Düzeltilmiş fonksiyonlarda entegre edilmiş. Özellikle güvenlik alanında Microsoft epeyce toparlamış tarayıcısını. Yeni IE7 virüs ve casus programlardan korur, muhtemel phishing saldırılarına karşı uyarır ve gerekli web sitelerini engeller.


Özellikleri:

- Hızlı sekmeler kolay bir sekme seçimi ve sekmeler arasında hareket etme imkânı sağlar. Tüm açılan sitelerin minyatürlerini tarayıcı penceresi içersinde gösterir.

- Düzenlenmiş basma fonksiyonu basılacak sitenin kâğıdın genişliğine göre ayarlanması, birkaç sayfanın birden ön izlemesi görüntülemek, metnin büyüklüğün ayarlanması ve sadece seçilen metnin basılması gibi pek çok özellik içerir.

- Toolbar arama sayesinde istediğiniz arama motorunu toolbar listesinden seçebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz.

- Yeni phishing filtresi muhtemel saldırılara karşı uyarır ve gerekli siteleri engeller.

- Geliştirilmiş güvenlik önlemleri: kişiler dosyalar için güvenlik sertifikaları, güvenlik durumu çubuğu, tüm pencerelerde adres çubuğu ve “tek tıkla temizleme” özelliği ile cache belleğini, şifreleri ve adresleri silebilirsiniz.

- Favori penceresinden favorilerinize, listelerinize ve RSS-Feed gibi haber abonmanlarınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

- RSS haberleri toolbar’daki bir sembol vasıtası ile otomatik görüntülenir, tek bir tıkla konunun ön izlemesini görüntüleyebilirsiniz ve abone olabilirsiniz. RSS haberlerini tarayıcınızdan okuyabilirsiniz.

- Zararlı kodlardan korumayı domainler arası çalışan sitelere uyguladığı bariyerler, URL kullanımını kısıtlaması, standart olarak tüm ActiveX yönetim öğelerini kapatıp, Windows Defender uygulaması ile birlikte çalışarak sağlıyor.

- Sekmeler sayesinde tek pencerede birkaç site açabilir ve daha rahat çalışabilirsiniz.

- Sekmelerden gruplar oluşturabilir ve kategoriler çersinde kaydedebilirsiniz. Bir sekme grubunu, başlangıç grubu olarak belirleyip, tarayıcınızı her açtığınızda onlar ile birlikte açılmasını ayarlayabilirsiniz.

- Geliştiriciler için: CSS (Cascading Style Sheets) ve IDN (International Domain Names, aksanlı veya ö,ü gibi harflerin domain ismi içinde kullanımı) için daha fazla destek sağlanmakta ve RSS haberleri ve Toolbar geliştiricileri için kapsamlı bir platform mevcut.
- Belirli alanları yakınlaştırıp daha büyük görüntüleyebilirsiniz, bazı içeriklere daha iyi bakabilmek için.


Özet:

Yeni tarayıcısı ile Microsoft güvenlik standartlarını baya düzeltti. “Tabbed browsing” yanı sekmeli tarama özelliği eklenti kurulumunu mecbur bırakmadan doğrudan entegre edilmiş. Yeni sürüm başarılı olmuş, sadece yeni ara yüzüne biraz alışmak gerek. Microsoft Internet Explorer 7.0 ile cesaretli bir adım atmış bulunuyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör http://forumlider.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz