ForumLider
Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak için Lütfen Üye Olunuz.
ForumLider

Private Serverler Online Oyunlar Pc Oyunları

Giriş yap

Şifremi unuttum



Review http://forumlider.yetkin-forum.com on alexa.com

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Knight Online Başlangıç Rehberi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Knight Online Başlangıç Rehberi Bir C.tesi Ocak 30, 2010 8:17 pm

sino45

avatar
Admin
Admin
Öncelikle yazıma başlarken herkesin beğenip seweceğini düşündüğüm bi oyunu anlatma, çözümleyip okuyucu sizlere birazcık yardım etme onurunu bana werdikleri için sayın adminlerimiz gorath we majenta’ya bir teşekkürü borç bilirim.
Yazıma başlarken öncelikle size birkaç başlık sunmak isterim sırasıyla hangi konulardan bahsedeceğim üzerine birkaç yol gösterici olacak bunlar.
· Oyunu yükleme
· Irklar
· Meslekler (ki classlar oyunda job olarak geçior) we skilller
· Oyunda sık karşılaşılacak terimler
· İtemlar
· Party we clan oluşturma
· Canawarlar we NPCler
· Uyarılar önlemler
· Questler
· Beginner helper programı
· Sawaşlar nedenleri we sonuçları
· Uniqueler we forgotten temple
· Şehirler
Ewet başlıklarımız bunlar öyleyse konuyu anlatmaya geçmemi bekliyor olmalısınız. Eğer ki bi yanlışım olur yahut atladığım bi noktayı farkederseniz lütfen bana bildiriniz teşekkürler.

Irklar we alt grupları: oyunda farkedeceksiniz ki 2 ırk war “El Morad” we “Karus” tipik olarak bakıldığında insanlar we orclara çok ilginç şekilde benziorlar. Önce el moraddan başlayacağım ne de olsa hem onlar daha bize yakın hem de ben daha çok onlarla oynamış bulunmaktayım.
El Morad: Barbarian: bildiğimiz barbar çok iyi bir warrior oluyor we bundan başka job seçememekte ne yazık ki ancak başlangıç özellikleri olarak str we health’ı yüksek başlıyor.


Male El Moradian: bu arkadaş da erkek el moradlımız çok yetenekli olduğu için her jobda yer alabiliyor ki bunlar mage priest warrior we rogue dur.


Female El Moradian: bu arkadaş ise dişi el moradlı aynı şey bunun için de geçerli bu da her jobdan olabilior


Karus: Arch Tuarek: insanların barbarlarına denk olan arkadaşımız. Yine str we healthda yüksek başlıyor we sadece warrior olabiliyor.


Tuarek: bu arkadaşımız da rogue ya da priest olabiliyor. Bunu hiç seçmediğim için başlama skilllerinin nasıl olduunu bilmiyorum ancak bir karakter açmaya başladığınız zaman görürsünüs saten deil mi?


Wrinkle Tuarek: işte bu kişidir ki karusların büyü gücünü oluşturan bu kişidir ki sadece we sadece büücü olabilen we yine bu kişidir ki tek büücüler bu türden çıkan int we mpsinin yüksek başladıını hatırlıorum ancak yanılıyor da olabilirim.


Puri Tuarek: aha iste karusların tek dişi warlığı da karşımızda duruyor aynen drowlar gibi sadece priest olabiliyorlar ama acıkcası çok da işe yarıolar str we intleri yüksek başlıyorlar we bence insan dişilerinden daha güseller eh napalım oyunu tasarlayanlar erkeklerden alıp bayanlara wermişler (erkekleri çok çirkin bu sebeple bunu sölüorum feminizm karşıtı bi hareket içinde deilim)

Meslekler we skilller: olabileceğiniz 4 meslek olmasına rağmen her dört meslekten de 3 alt meslek kazandığınız için seçicilik çok yüksek hemen anlatmaya geçiyorum izninizle...

Warrior: namı diğer sawaşçı neredeyse bütün silahları kullanabiliyor ustalıkla buna daggerlar we stafflar dahil olmasa da her türlü çekiç balta tırpan wb. Türlü str itemlarını kullanabiliyor. Mutlaka we mutlaka strye yoğunlaşıyorlar bundan sonra da giysi giyebilmek we canını yükseltmenin yanında mana sağlamak için de healtha wermeliler. Bu arkadaş 3e ayrıldığı zaman attack defence yahut berserk türünde yoğunlaşabiliyor. Attack önce dmgım yüksek olsun dienlere bunun yanında artan skill pointleri genelde defence’e wermek daha karlı oluor warrior genelde 60 lvl üstüne çıktıında herkesi biçiyor we ölmüyor. Defence türünde yoğunlaşanlar mutlaka ikinci skillleri attack’a wermeliler ki colony zone da we sawaşlarda aciz kalmasınlar lvl 45de provoke die bir skill açılıyor ki çok iş yapıor bu skillle çewredeki bütün yaratıkları kendi üstünüze çekebiliyorsunuz ki bu eslantta çok işe yarıyor (eslant lvl 40 sonrası gidilebilen bir yer). Arzu edenler önce attack + defence gidip lvl 45de deiştirtebilir böylece daha hızlı lvl kasabilir. Ama skill point deiştirtmek çok pahalı olacaktır lvl 45te haberiniz olsun. Yaklaşık 3-5 milyon eder...we berserker bu arkadaşla hiç karşılaşmadım ancak goratha danışarak nasıl döwüştüğünü anlayabilirsiniz ancak aklımda kalan en büük özelliği bir skillle canı yerine manasından yiyebiliyordu aldığı damageları...

Priest: bu kişiler oyunun supporter adamları genellikle dövüşmeyecek sadece yardım edecekler yalnız lvl 60 olunca paladine dönüşüp ortalığı kasıp kawurabiliyorlar. 3e ayrılınca seçecekleri seçenekler söyle oluor: heal aura we holy spirit ancak bunlar karuslarda isim deişikliğine uğruyor we heal ecstasy we talisman oluor. Healer: bu arkadaşlar oldukça gerekli zira heal potion kullanmamak dolayısıyla para harcamamak acilen can basmak için bire birler mutlaka intelligence’a wermek zorundalar yoksa anında manaları bitiyor ama giysi giymek için de strye wermeyi unutmasınlar. Aura/ecstasy/(buffer): bu arkadaşlar en fazla iş yapan priest türü budur bana sorarsanız nie derseniz potionlar sizin canınızı doldurabilirken sadece çok pahalı olan scroller sizin canınızı yükseltebilir yani öyle ki bu tür sizin normal canınız 1200 iken 2700e yükseltebilecek bir güçtür onun için bu priest türü her yerde iş yapar... Holy Spirit/talisman/(debuffer): bu tür dier türlerden farklı olarak strye werince daha başarılı oluor neden derseniz çok fazla kişinin özelliklerini düşürmeyeceğinize rağmen çok düşürdüğünüz kişilere wuracağınızdan kaynaklanıyor bu tür oldukça yararlı olmasına rağmen en başta çok iş yapmadığı için az seçilmekte...

Mage: ewet işte meşhur büücümüz oyunda en az hpye sahip olan meslek budur bunun yanına yüksek dmg kapasitesi we elementlere sağladığı mukawemet sebebiyle işe yaradığı, eline aldığı staffların gücüne göre kendi gücünün çok çok arttığı düşünülürse iyi bir elixir staff+6 we 72 elemental damage ile bu staffı alabilecek kadar gelişmiş herhangi bir karakter oldukça rahat bir biçimde biçok kişiyi “büyüleyebilirsiniz” bunun yanında alan büyüleriyle de ortalığı kasıp kawuracak olan bu meslek tek büyüyle birden çok hedefi wurup birçok hedefe dmg werebilmektedir lvlları yükseldikçe harpy partylerinde de yer bulabilecek olan bu meslek grubu bu açıdan da oldukça ii xp kasacaktır... Flame mage: flame büyülerinde ustalaşan bu tür büyücüler için mutlaka flame type staff gereklidir ki büyü gücünü en fazla etkileyen bu flame dmg gibi elemental dmglerdir. 2. skill tercihi olarak mutlaka glacier (buz) olmalıdır. Çünkü ateş en güçlü büyüler olmasına rağmen hedefin erkencecik size ulaşması demek sizin çok kolay ölmeniz demektir bu sebeple buz büyülerinin yawaşlatma gücüne ihtiyaç duyacaksınız. Glacier mage: bu büücüler her iki diğer türde de 2. skill alırlarsa oluyor ancak genellik flamei tercih etmekte çünkü glacier az miktarda dmg wurmakta diğer bir taraftan da yawaşlatmakta olduu için bu özelliğini kapatmakta eğer ki flame seçerseniz 2. tercih olarak bu sizi daha güçlü kılacaktır çünkü fazladan dmg wurmak hiç de kötü olmayacaktır değil mi? ancak lightning seçerlerse ki bunun sebebi de hedefi paralize etmek olacaktır bazı lightning büyüleri hedefi paralize ettiğinde ki bu hiçbir şey yapamadıkları büyülerinin bozulduğu size wuramadıkları filan anl***** geliyor çok işe yarayabiliyor. Lightning mage: bu türün seçilmesinin en büyük nedeni hedefi paralize etmeleri we çaresiz bırakmalarıdır örneğin siz karus wrinkle tuareklerden flame magelerden birisiniz we tahminen lvl 50siniz karşınızda da lvl 42 bir el morad lightning mage war size şunu söylemeliyim ki en küçük bir şansınız kalmadığının resmidir siz öylece paralize kalıp beklerken onun sizi “büyülemesini” hiçbir şey engelleyemeyecektir. Tabii ki lightning magelere önerim 2. skill olarak glacier’ı seçmeleridir zira bu şekilde yawaşlayan düşmanlarınız gittikçe zayıflayacaktır bunun yanında lightning mageler eslantta deruvish-apostle partylerinde bol bol iş yapacak hem para hem mana potion hem de xp kasacaklardır.

Rogue: ewet şimdi de benim en sewdiğim meslek olan roguelar oldukça fonksiyoneldir. Roguelar dex’e we healtha bağlı olarak güç geliştirirler. Grubu hızlandırma özelliği sadece swift büyüsü tarafından dolayısıyla da sadece roguelar tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında str of wolf isimli büyüsü ile attack power yükseltme gücü olan bu karakter bütün partynin attack powerını bir anda yükseltir. Specialitysini seçmesiyle birlikte archer assassin yahut explorer olarak birine yönelir ancak explorer olmak çok da mantıklı değildir çünkü dmg wuramayan bir karakter oyunda çok şeyler yapamaz. Bu sebeple en sık görülen tip archer + xplorer yahut assassin + xplorer dır. Bu yolda assassin olmayı seçenler daggerlar üzerine üzmanlaştıktan sonra gizlenme we görünmez olma özelliklerini kazanacaklardır. Armor ignore we %400 we %600 lü attacklara ulaşınca kimse onları tutamayacaktır hatta ne olursa olsun %5 we %10 can çeken attackları da oldukça etkileyici olacaktır örneğin troll kinge birkaç assassin grubundan başka hiçbir grup karşı koyamaz die de düşünmekteyim. Yaklaşık olarak 12000 dmg koymaya başlayan karakteriniz tek wuruş yiyince her ne kadar kötü olsa da inanın bana denenmeye değer bir aksiyon olduunu size garanti edebilirim ilerledikçe light feet özelliği kazanınca x3 kat hızlı koşan bu arkadaşımız özellikle birilerini kowalarken mutlak kazanç sağlamaktadır. Archer olanlar ise uzaktan çok güçlü saldırılar yapabilecek en güçlü karakterleri bile yakına warmadan yaptıkları güçlü poison we flame attacklarıyla herkese korku salabileceklerdir. Her ne kadar assassinlerden güçsüz olsalar da uzaktan yaptıkları ölümcül saldırılarıyla en az diğer meslektaşları kadar etkili olacaklardır.

Oyunda sık sık karşılaşılacak terimler: ewet burada her ne kadar çok fazla terime yer werilemeyecek olsa da birkaç adet önemli terime yer wermeyi uygun gördüm.
Öncelikle oyuna yeni başlayan/başlayacak arkadaşları da düşünerek en basitinden almaya başlamış bulunmaktayım.
İnvite: bu partyye bir arkadaşı sağ alt köşenin biraz ortaya yakın bulunan bölümündeki invite butonundan yapılandawet etme işlemidir bir karakteri invite ettiğinizde başka bir partyde değilse lvl sınırlamasına uyum sağlıyorsa we de kabul ederse sizin partynize gelmesi demektir bu işlemi sadece party leader yapabilir (listenin en üstündeki kişi/partyyi ilk kuran kişi)(bir kişiyi dawet etmek için önce o kişiyi seçmek sonra invite tuşuna başmak gereklidir)
Disband: bu ise partydeyken partyden ayrılmak için kullanılan butondur we partyde iseniz tam invite tuşunun bulunduğu yerde bulunur.
Command: bu oyun içindeki komutların yazmadan sadece tıkla***** ulaşılabildiği bölümdür üst kategoriden birini seçtikten sonra alttan birine çift tıklamalısınız.
HP: bu hip point manasına gelir we toplam can puanınızı temsil eder.
Health (stat olan): çok karıştırılmasına rağmen hpden farklı olarak lvlla birlikte artmaz we siz sadece ona puan werirseniz gelişir...
Character Screen: ekranın sol alt köşesinin ortaya biraz daha yakınında bulunan character butonunu tıklandığında açılan penceredir.
Disconnect: herkesin tahmin ettiği üzere oyundan kopmak manasına gelir.
Mana/st***** power: oyundaki meslek seçiminize göre can çubuğunuzun altındaki mavi çubuktur mp we sp olarak kısaltılır.
Boss: oyunda çıkan canawarların bazen çıkan güçlülerine denir unique weya quest item düşebilir. Genellikle itemları için kesilirler.
Scroll: çeşitli tipleri bulunabilir. Upgrade için elemental dmg için basılabilirler %100 başarı oranı kesinlikle yoktur 35 lvldan sonra beginnerları eğitmek suretiyle kazanılan manner pointlerin şans faktörü patlama olasılığını düşürmesine rağmen genellikle patlarlar çünkü bu özelliği deneyenler bunun nasıl yapılacağını bilmezler. Öncelikle patlatmak için de itemlara ihtiyacınız wardır lvl we manner point yüksek olursa itemın patlamama olasılığı artar cursed upgrade scroll upgrade scroll we blessed upgrade scroll die ayrılırlar 2. upgrade’e bile cursed basmak tehlikelidir bir upgrade yaptıktan sonra mutlaka 1 tane weya daha fazla cursedle patlatmak gerekir (bi başka itemın patlaması bi sonrakinin upgrade olma olasılığını artırır) +2 we +3 upgradable itemlara mutlaka normal upgrade basılmalıdır ki patlamasın ancak +5 +6 için de blessed upgrade kullanılması önerilir. +6 dan gelişmiş itemlar

Itemlar: oyunda birçok item bulunmaktadır ben sadece bunları sınıflandıracağım.
Silahlar:
· One handed sword
· Two handed sword
· One handed axe
· Two handed axe
· One handed mace
· Two handed mace
· One handed spear
· Polearm
· Dagger
· Bow
· Staff
· Priest mace
Zırhlar:
· Pauldron
· Pads
· Cap
· Gloves
· Boots
Uniques:
· Weapons
· Accessories
· Shields
Jewelry:
· Earring
· Pendant
· Ring

Party we clan oluşturma: ewet bir başka hassas konuya gelmekteyiz. Bununla birlikte her ne kadar party oluştururken oyuncular kafasına göre dawransa da çok yanlış bir dawranıştır bu bahsedilen zira değişik kategorilerdeki hedefler için değişik partylere gereksinim wardır. Mesela bir death ...... için bir büyücü grubuyla bir assassin grubu arasında çok fazla fark olmasa da siz de farkedeceksinizdir ki assassin grubu çok daha hızlı kesecek we çok daha hızlı xp alacaktır aynı şekilde bir deruvish partysine magelerle gitmek demek de intihardan başka bir şey deildir. Deruvish gibi ranged attack yapan kişilerin karşısında hiçbir karakter fark etmezken bir haungaya melee attacker kesinlikle olmayacaktır(deruvish lightning mage türünde bir yaratıktır).
Klan oluşturma konusuna geçecek olursak eğer bu partyye oranla çok daha hassas bir konudur kesinlikle çok ii düşünmeden yapılan seçimler bir daha düzeltilmesi 500k’ya malolan berbat bir sorun oluşturabilir. Öncelikle klanın başkanı en fazla kasabilecek kişi olmalıdır. Zira o kişi lvl kastıkça klanının şanı artacaktır. Klana alınacak insanların da çok ii seçilmesi çok ii iş yapıcak olması we bunu kanıtlamaları için de tercihen yüksek levellı olmaları gerekir. Şöyle ki ideal clanlar 2 assassin 5-6 priest (deişik türlerden) 3 archer 3 warrior (2si defensive) we geri kalanı da tamamen mage olmak üzere ideal bir clan kurulabilir. Bunun dışında ilgi çekici we iddialı bir isim bulunmalıdır ki (tabii ki ingilizce olmalı) yüksek lvllı insanları ikna edebilmelidir. We clana pelerin alma meselesine gelince bu zor bir işlemdir. Öncelikle clan leader’ın 60 lvl olması üstüne klan toplam national pointinin 144k olması gerekmektedir sonrasında abyss dungeon’ın en alt katlarındaki bir bossu yendikten sonra itemla birlikte clana topluca pelerini bedawaya alabilirsiniz (normalde pelerinlerin en ucuzu tek kişi için 20m oluyor).

Canawarlar we NPCler: çok fazla canawar olduğu için size sadece bunların başlıcalarının tür isimlerini yazmakla yetineceğim ancak bunların bir ya da birkaç gelişmişinin olduunu unutmayalım.



Şimdi de abyss dungeondaki bazı canawarlara bakalım.



Uyarılar önlemler: eh ewet hiçbir yerde olmayan sadece bana unique olan önlemler burda bitmeden birer tane kapınız.
· Önerim en azından 45-50 lvl olmadan colony zone gitmeyin kesilirsiniz. Ama derseniz ki ben gitcem yaaa siz bilirsiniz ben uyardım paranızın yarısı we 50 national point kaybedersiniz eğer national pointiniz yoksa %5 gitti desenize...
· Ah ewet colony zone we çeşitli sawaşlara asla we asla paranız warken gitmeyin yoksa yazık olur paranıza her öldüünüzde yarısını kaybetmekten ne zewk alacaksınız...
· Abyss karakteriniz bir mage olsun we 45 lvl olsun 2. area büyüsüyle ortalıı daıtın tabi hem parayı hem de abyss gemleri yürütün...
· Abysse gittiğinizde mageseniz kendinize bir provoker bulun we o adamda kohack olsun çantanızda mutlaka 1 tane abyss olsun we gelen hiçbir eşyayı kırmayın böylece sadece sayıca üst üste konan cisimler size gelecek dierleri başkalarına gidecektir bu durumda en karlı sizsiniz (dungeon keyleri we grean pearlları da alın ki partyden çıkmasınlar siz hile yapıosunuz die nası taktik ama...
· Eslanta gittiğinizde aç gibi seeking party çıkartmayın ki düşük lvl olduunuz anlaşılmasın.
· Mutlaka lvl up görewlerini topluca yapın hem kolayca biter hem ölürsem bi daha mı gelcem buraya yusufundan kurtulursunuz.
· Oyun oynadıınız yerin net bağlantısı yüksek hızlı olsun.
· Opal crystal we crude sapphire’leri asla we katta satmayın. Hem daha ii paraya satarsınız hem de ilerki lvllarda questlerde ihtiyacınız olacak.
· We son olarak tabii ki unuttuklarım dışında 7-8 yaşında bir kardeşiniz warsa asla onu oyun oynarken çewrenizde bulundurmayın çok kötü sonuçlara neden olur.

Questler: ah ewet arkadaşlar işte beni en zorlayacak olan konu bu olacak sanırım ama korkmayın ben alnımın ak işin içinden çıkacaıma size de çok yardımcı olacağıma inanıyorum.
Beginner helper quest: ewet ilk olarak yapılması gereken quest budur. Eğer ki yapılmazsa bu büyük sorun demektir zira bu görewi aldıınızda hem her lvldan insanın partysine şartsız girebilirsiniz yani lvl rstriction çalışmaz (kolay xp gelir) hem de 30 lvl olduunuz da 500k kazanırsınız bence çok ii bi quest ayrıca bunu yaptıınızda sizi partysine alan sizi geliştiren kişiler siz her lvl atladıınızda manner point alırlar 20. lvla kadar 1er 20 lvldan sonra ise 2şerden manner point alırlar. Yani bir beginnerı 1 lvldan direkt olarak 30a kadar yetiştiren bir 35 lvllık büyücü direkt olarak 40 manner point kazanır. Başka sorusu olan?
New warriors weapon: bu da çok işinize yarayacak questlerden biridir zira ilk 10 lvlda yani hiç para kasamazken size 1 adet enchanted weapon werir nasıl mı öncelikle wormları keserken çıkan silk bundleları topla***** 5 tane sini proconsula götürüp new warriors mission ı yapmak istediimizi söleyerek hp, mp we bir adet enchanted weapon alırsınız sadece sizin classınıza ait olmak üzere... o levellarda bedavadan o levelda iice işinize yarayacak bir item hiç de fena olmayacaktır...(ayrıca proconsuldan bir çok zırh da yapması için recipientları toplayıp getirebilirsiniz.
Armor upgrade: bi başka güsel görew daha üstelik eğer ki mp mage iseniz çok da işinize gelecektir. Öncelikle en kötü armordan toplamalısınız. Ki moradonda çıkan biçok canawardan bunları çıkartabilirsiniz. Bu armoru we 1 cursed upgrade scrolle birlikte 1000 coinle proconsule gidip bu cihazı +4 we str/mp/int/dex/hp gibi özelliklerinize +6 weren bir hale getirirsiniz. Düşük levellarda çok karlı bişey oluyor... ancak unutmayalım mp mageler bunlara ihtiyaç duyarlar öyleyse mp bonuslulardan bütün seti tamamlayıp bol bol upgrade basıp hepsini +8 yaparsak (en az) (çünkü çok kolay upgrade edilio) çok da güsel bir setimiz olur...
İssac’s quest: issacla konuştuunuzda size biçok görew werdiini göreceksiniz bence yapın xp we potion weriordu. Sorunuz olursa açıklarım.
Bandicoot extermination: bandicootları keserek içlerinden çıkan dişlerini toplatın 5 tane tooth of bandicoot topladıınızda görewi bitirmek için isaac a dönüp görewi tamamlayın 200 xp point kazanacaksınız.
Speciality skills: ewet oyunun önemli bölümlerinden biri de bu 10. level olduunuzda kazanacağınız özellikleri seçmektir. Bahsettiğim seçimler 3e ayrılmalardır bu sebeple çok ii düşündükten sonra karar werilmelidir....
Silan quest: ewet bu görewi yapabilmek için en az 15 lvl olmak gerekir. Giant bulcanların ilerisinde bulunan shilanlardan düşen silan bonelardan 5 adet topladıktan sonra bulcanlardan düşen 5 adet iron bar we 50000 coin le birlikte proconsul’a götürürsenzi size bi silan armor yapacaktır. Ancak bana sorarsanız bunu hiç yapmayın derim ben denedim we ii bişey olmadıını gördüm. Ama düşük lvllarda belki işinize yarasa da bu kadar emeğe we 50k paraya değmez bence 100k ya goblin armor alın daha ii bence.
Gem of bravery: 20 lvl olduunuzda yapacaınız lvl up questi olur direkt olarak 21. lvla geçersiniz. Nasıl mı moradondaki captain kunabarl’a gidip ona blood don görewini yapmak istediğinizi sölediinizde sizi bi arenaya gönderecek bu arenada blood donlarla sawaşmalısınız ondan sonra da kutulardan 10 tane gem of bravery çıkardıınızda judge’a çıkmak istediinizi söleyip sonra da captain kunabarla görewi bitirdiinizi sölediinizde 52 k xp kazanacaksınız.
Relic searcher: ewet 20. lvlda yapıcaınız en ii görewden bahsedeceğim bu görew sizi en az 300k para wereceini sölediimde suratınızın halini tahmin ediyorum. Öncelikle moradonda çıkışa doru baktıımızda sağ tarafımızda kalan yere gideceğiz burda karuslardan bir adam göreceksiniz ismi “nashira”(280,400) bu adama gittikten sonra yardım etmek istediğinizi söleyip ardından aynı şekilde baktığımızda sol arka tarafta bulunan “veronica”ya(400,370) gidip konuşun we tekrar nashira’ya dönün böylece 100k para + 2 tane opal kazanacaksınız ancak kesinlikle bu opalleri satmamanızı öneriyorum mutlaka işinize yararlar ya questlerde işinize yararlar yahut çok daha pahalıya insanlara satabilirsiniz 1 opal çok rahat 150 k ya satılmaktadır hatrınızda olsun.(30. leveldan sonra yapılamıo sanırım)
Guard trainee of moradon: 460,180 kordinatlarında bulunan bir adam war bu adamcağız guard olmak isteyen bi acemi buna 3 adet bulture horn götürdüünüzde size 5000 xp we potionlardan bi öbek werecektir.(30. lvldan sonra olmuo)

Trader kim: el morad teleport gate’inin yakınlarında bir adam war adı “kim”(350,320) bu arkadaşa 1 bulture horn 1 fang of wolf man 1 orc talisman werdiinizde size 1 adet normal upgrade scroll 3000xp we 100k para wercek die hatırlıorum.(30. lvldan sonra olmuo)
Veronica in shrine of life: daha önce konuştuumuz veronicaya gidip bi daha konuşunca bise bi görew werio böylece dorudan nashiraya gidip konuştuktan sonra tekrar veronicaya döndüümüzde 3000xp 10 water of grace 10 potion of sagacity kazanıoz ne güsel deil mi?(lvl 30dan sonra olmuo)
Guard patrick: (445,280) kordinatlarındaki patrickle konuştuunuzda size bi görew werior bunu bitirdiinizde 5000 xp we potionlar werior bu görewi yapmadıım için size açıklayamıyorum çok fazla bu açıdan çok sorry.
Recoincidence report: işte 30. lvldan 50. lvla kadar yapılabilen lvl up questi ama sizi yanıltmasın 50. lvlda yapınca 51. lvl olmuosunuz sadece 30dan 31e geçirtior bakalım neymiş ırkınıza göre captain falkwin(1705,330) yahut captain fargo(345,1700) ile konuşuosunuz. Recoincidence order’ı alıp doruca şuraya gidiorz [Karus(1880,1240) El Morad(110,410)] yani bu ne demek karuslar için oraya el moradlar için de buraya... gidip reconlar hariç dier scouting soldierları kesioz we 5er tane recoincidence map topluoruz böylece captainlara geri dondüümüzde 368000 xp alıoruz sizce de hoş deil mi...
Batllefield: ehe ehe ehe ewet arkiler işte dier lvl up questimiz 40 lvl olduunuz anda herkesi sallayıp moradona gidioruz ama derhal neden mi bu görew sadece 40. lvlda yapılıyor we %1 bile kasmadan yapılması awantaj zira captain kunabarlla konuştuumuzda battlefield e girmek istediimizi söleip daha sonra içeri girioruz goblinlere karşı mutlaka ranged wuran şeyler gerekli zira adamların yanına gidip wurmaya kalkarsanız sizi direk kesiolar. Az canları olmasına rağmen oldukça ii gömçürüolar mageler için area ile bile kesilebilen bu canlılar tek kişi ile kesilirse 5000 xp werirken 2 kişi ile 6700 küsur xp werior 3 kişi ile 6200 gibi bi rakam da xp werior ancak kesinlikle assassinler we warriorlar kolayca yapamıor haberiniz olsun ama mageler area ile alabilior...
Guardian of 7 keys: ewet en zor lvl up questi işte geliyor 50. leveldan 65. levela kadar yapılabiliyor ödülü ise tam t***** 14 500 000 xp nasıl ama ağzınız sulandı değil mi çok hoş bir görew we en zoru da 7 ayrı keyholder (sentinel of key) adamın bütün haritaya dağılmış olması yani bu demektir ki bütün karus şehirlerinde ayrı bütün el morad şehirlerinde ayrı olmak üzere 7 ayrı insan bulmalısınız 1.den başla***** 7 tane key holder ancak sırayla gitmeli üstelik bu keyholderlar sürekli dolaşmakta her keyholder size bir soru sorar eğer ki yanlış cewaplarsanız her şeye en baştan başlamalısınız doğru cewaplarsanız bi sonraki keyholder size soru sorar yoksa sormaz. Konuştuktan sonra adam farklı bir yöne gitmeye başlayacaktır bu da aklınızda olsun yani 1. soruyu da doru cewaplamalısınız. Doğru cewap sıralamasının şöyle olduunu duydum ancak doğru mudur bilemicem 1-1-2-2-1-2-2 7siz yine de bi kontrol ediniz.
Warrior master speciality skill: 1 lobo 1 lycaon 1 lupus pendant kapıoruz bunun yanında 10 sapphire 10 opal 10 crystal’i de doruca warrior master shaky’ ye götürüoz [Breth(270,1655) Village we Piana Village(1700,380) ] bölece warrior master skill’ini seçebilios. Nası ama değer haaaa.
Rogue master speciality skill: 1 tail of shaula 1 tail of lesath 10 blood of glypthodont 1 fang of bakkira 10x(crude sapphire+opal+crystal) bulup secret agent clarence’e [Karus(Bellua Village:1420,1290), El Morad(Asga Village:1090,1130)] götürüos bölece master skill’imizi açtırabilip master assassin ünwanını alabilios.
Mage master speciality skill: 1 kekuri ring 50 gawolt wing (ki çıkartmak çok zor 1 adet 45 lvled mage lasım baştan söliim bir de elbette kohack lasım ki bölece cilöps die lootlayınız.) 1 tane cursed bone 1 tane feather of harpy queen 10 blood of glypthodont 10x(opal+crystal+crude sapphire) toplayıp direk arch mage’e götürüos karus için linate village da we el morad için raibada...
Priest master speciality skill: 1 holy water of temple(bu nerden çıkıo bilmiom so sorry about it) 10x(crude sapphire+opal+crystal) we de 10 m parayı priest minerwa’ya götürünce master oluos bu sırada bu arkadaşımız moradonda karus inn keeper’ın sağında bulunuo)
62 lvl master warrior quest: 1 feather of harpy queen 30 safir we 5m parayı warrior master shaky’ye werince 62. lvl özelliği açılmaktadır...(scream scroll)
62 lvl master rogue quest: 1 kekuri ring 30 crystal we 5 m parayı secret agent clarence’e werince 62 lvl özelliği açılmaktadır( ay ne resmi yazdım ya)(magic shield scroll)
62 lvl master mage quest: 3 Blessed Enchant Scroll(STR), 3 Blessed Enchant Scroll(HP), 3 Blessed Enchant Scroll(INT), 3 Blessed Enchant Scroll(MAGIC) we 5 m parayı arch mage’e werince 62 lvl özelliğini yapmaya başla***** kutlayabilirsiniz. (absolute power scroll %30 damage increase oluor kendileri)
62 lvl master priest quest: 100 zombie eyes 30 opal we 5m parayı priest minerwa’ya werirsek eğer judgement scrollü kapıoruz cnm.
Thorn magic: ewet mageleri coşturan 2 büyüye geldik sanırım biri bu dieri ise impact magic oluor 2si de birbirinden hoş yani nası anlatsam bilemem sanki çikolata gibi bişey yani anlatabildim mi? ==> Arch Mage Drake[Karus(1560,430), El Morad(750,1750)] ile konuşup görewi aldıktan sonra 5,000,000 Coin, 30 Sapphire, 30 Crystal, we 30 Opal toplayıp geri dönünce thorn magic skillini örenioz hayırlı olsun...(54. lvlda sahip olabilios ancak)
Impact magic: Arch Mage Drake[Karus(1560,430), El Morad(750,1750)] ile konuşup 1 set goblin armor we 5,000,000 coini geri getirdiimizde impact magic’i örenmiş oluoruz hayırlı olsun(57. lvlda sahip olunabilio).
Goblin armor quest: ancak 15 lvl we 60 lvl arasında yapabildiimiz bu hoş şeyi 60. lvlda bol miktarda yapmalıyız tabii ki bol miktarda da manner pointe ihtiyacımız olcak neyse anlatıorum goblin villagelardan istediğimiz türe uygun 5 adet part alırız ancak ne kadar fazla toplarsak o kadar fazla şansımız war daha ii parçalar çıkarmaya zira üst üste yapılan 100 parça goblinden 5 adeti en yüksek sewiye oluyor %ye wurursak her beş parçadan 1 adet goblin armor çıktıına göre aynı tip 500 parttan gerekli ancak unutmayalım ki en yüksek sewiye olan partlar en az 20 m e gider yani genel parayı bile karşılar... proconsule art arda yaptırtmalıyız bu parçalardan hadi hayırlı olsun... deişik partlar deişik paralara yapılıo pauldron 100kya yapılırken boot 30 k ya gauntlet 40kya helmet 50 kya we pad 80kya yapılıo...
Armor of destruction: ben bunu hiç önermediim için açıklama gerei duymadım ancak hell hound keserek talisman of destruction düşürmek we bulcan keserek de iron bar düşürmek lasım ancak bu da bir görew içerio şu ana kadar kimsede görmedim ama bu destructionları başka şeylerle daha birleştirmeye götürünce tamir edilebilen bi armor çıkıor we çok daha güçlü olduu için de priceless onu yapabilecek olan warsa eminim pauldronunu en az 50 m den satar ki daha önce görülmediini düşünürsek 250m bile normal olacaktır peki öle bi upgrade olduunu nası kanıtlarız dikkat edersek bütün armor of destructionların altında quest item yazar bunun nedeni de işte üstteki olaydır...
Talia skin: bu armor deişik silahlara karşı xtra armor sağlar we siz bir warriorken üstünüzde bunlardan dagger defenceli olanı warsa we bi assassin sizi kesmeye çalışıorsa o assassinin tek kurtuluşu town çekmektir. Ancak bu armor da tıpkı üstteki gibi tamir edilemez...
Beginner helper programı: bu program cidden de çok yararlı olmakla beraber bazı kişilerin kurtarıcısı bazılarının da en büyük ihtiyacıdır benim gibi shout bardan moradonda bütün beginnerlara dawet gönderen biriyseniz mannerı daha da yükseltmenin keyfini farketmişsiniz demektir peki beginneer helper we manner point nedir öncelikle herkes oynun başında beginner olmalıdır ki lvl restriction yemesin we 500k kazanabilsin 35lvl üstü kimseler ise beginnerları partysine alıp eğitmek suretiyle hem manner kasmakta ki bu upgrade we daha biçok şans işinde işe yaramaktadır hem de partyye giren insanların ortalama lvlından ne kadar yük....e o kadar daha fazla xp götürmektedir öyleyse bu bir cennettir asgada partysine 7 tane civcivi toplayıp 2si priest elbette dklere solo çeken bir assassin 2 saat içinde yaklaşık olarak 25x7 den 175 manner point kasabilmektedir hem kolay hem güsel yoldan ancak civcivlerin ölmemesi xp kaybetmemesi gerekir zira öle olmassa manner gelmez aynı şekilde civciv de lvl atlayamaz bu 2 taraf için de sinir bozucudur...
Sawaşlar nedenler we sonuçları: 5 tip sawaş wardır bunlardan clan sawaşını teke tek dülloyu elersek 3 önemli sawaş kalır... lunar gate war, dark lunar gate war, we castle siege war...
Dark lunar war: lvlları 30 we 50 arasında olan kullanıcılar girebilior. Keeper’ı öldürürsek 1000 warderı öldürürsek 500 national point kazanırız. Öldürdükçe para kazanmayız ancak ölürsek %5 kaybederiz paramızdan. Falan filan lunar wara çok benzio ancak lvl sadece 30-50 olması gerekio. Bu lunar war’un bir alıştırması bi provası gibi bişey...
Lunar war: karşıdan adam öldürürsen 50 national point kazanıosun kendin ölürsen 25 national point kaybediosun. Eğer national pointin kapmamışsa o zaman %1 xp kaybediosun lvl 30dan büyük herkes katılabilio en fazla 200 oyuncu katılabilio asıl sawaş bu. Bunu yenerseniz sizin logonuz çıkıyor oyunun açılışında. Sawaşı kazanmak şöle oluor...

1. 3 tane guard npc’yi (warder1 warder2 we keeper) kesersek.
2. 1 saat içinde bunu 2 taraf da yapamazsa en fazla kim adam öldürmüşse o taraf alıor damalı bayraı (sanırım yanlış bişey söledim).
3. 2 taraf da eşit sayıda npc öldürdüyse yine en fazla oyuncu öldüren taraf kazanıo sawaşı.
4. eğer ki 1. we 3. maddeler kazananı belirleyemiorsa bi önceki sawaşı kazanan kazanmış kabul ediliyor....
Castle siege war: bu da delos zonedaki delos castle’ın komutasını almak için sawaşacak 4 weya üstü sınıfındaki ...... clanlarından bikaçının sawaşması sonucu kazanılıyor kazanan taraf hem delostan hem moradondan wergi topluyor üstüne üstlük o klan üyelerine daha fazla sanşla güsel itemlar çıkıor... 1,5 saat süren bu sawaşta pazartesi günleri saat 13:00da başlıor olması lasım ancak şöle bişey war ki bu sawaşa girebilmek için 4. sewiye ...... olmak gerekio sawaşta kalenin ortasında bi artifact war tamam mı bu artifactı x clanı parçaladıysa artifact hemen kendini yeniliyor we x clanı için oluşuyor x clanı kalenin komutasına sahib oluyor y clanı parçalarsa artifactı y clanı kaleyi alıyor aktif 1 saat içerisinde en son hangi clan artifacta sahipse delos zone onun emrine giriyor delosu kontrol eden klan istediğinde abyss dungeona giden kapıyı kapayabiliyor istediğinde açabiliyor ama tabii ki paralar geldii için mutlaka açmak lasım di mi
Uniqueler we forgotten temple: ewet geldik işte bi başka hassas konuya uniqueler çok deişik biçimlerde olabilmesine rağmen bazıları wardır ki uniquelerin de üstünde adeta uniquelerin unique’idir işte böyle içeri sadece ilk 32 kişi girebilir we malezya saatiyle 7:30dan sonra açılır (türkiye saatiyle 1:30a denk gelior sanırım (akşam)) öğleden sonra gittiğimizde 46-59 lvl arası olanlar 2nd grade olana 60 we üstü olanlar 1st grade olan temple a giderler ancak şöyledir ki içerde hiç sorun yaşamadan herkes party kurabilir dost düşman en sonunda yarım saat içinde bütün temple’ı temizlemeniz gerekir böylece bir tane chest alırsınız ancak bu hiç de kolay deildir eğer ki temizleyemezseniz temple otomatik olarak kapanır. We siz de sadece xp kazanmış olursunuz yaratıklardan kesinlikle item weya para düşmez ancak herkesi öldürürseniz templedaki chesti gidip miraseth’e wermelisiniz o chesti açacak we size unique i werecektir yalnız bu çok zor olan bir görewdir we ölürseniz moradona gidersiniz yahut canınızın hiçbir önemi olmadan /town yazarsanız da moradona gidersiniz. Ama söylediğim gibi 2nd grade temple için öyle bir klanca toplaşmalısınız ki siz dahil 32 kişi orda beklemeli we kapı açıldıında derhal girmelisiniz we tabii de 32 kişi de 59 lvla yakın olmalıdır ki daha kolay bir dövüş olsun. Hadi kolay gelsin.
Şehirler:
Moradon: ilk başladıımız şehirdir karus da olsak el morad da olsak buradan başlarız yolculuumuza... öle bi yer ki ejder we perilerce korunuo(cidden hikayesi böle) we öle bi yer ki karus we el morad bu sebeple sawaşmıo iki tane warp gate’i war ki biri el morad dieri karus için we yine ticaret için best mekan zira 2 taraf da burda olduu için çok da güsel para kasabilioz bişeyler satarak bu sırada kecoonlardan kekuri çıkartmak için de paso buraya urayacaz tabi... neyse...



Breth bellua we lineth: açıkçası bunlar hakkında detaylı bilgiye sahip değilim ancak haritada oldukça detaylı açıklanmış onun için özellikle açıklamak istemedim.



Asga: oldukça uğrak mekanınız olacağına emin olduğum bir mekan zira oyunun en ballı canawarı olan death ......lar(dk) burda oldukça bol bunun yanında eğer ki manner kasayım dien 1 defensive warrior bulursanız we sizde mageseniz doruca buraya geleceinize eminim zira partynize 6 civciv alıp sonra bu warriora provoke yaptırdıınızda arealarla (örn inferno örn flame burst) her dönüşte an az 24 manner alacaksınız die tahmin ediyorum çünkü çeşitli yaratıklardan oluşan bir ordu peşinde olarak koşturan warriorumuz çok çok az dmg alacaına rağmen hem çok güsel xp hem de çok güsel manner alacaktır sizin için de farklı deil tabii ki sonuçta sizin cennet mekanlarınızdan biri olacak asga aynı zamanda secret agent clarence’in de bulunduu yerdir.
Kalluga: siz en çok dk hill we ma,eganthereonlar için buraya geleceksiniz we oldukça da hoş biçimde lvl kasacaksınız burada ancak yinede zaman yüzdesine baktıımızda asganın daha karlı olduunu görürüz..
Raiba: burasını ise hyde’ın bulunduu için sewiyorum bir mage 1 ben 1 de beginner healer hyde kesmiştik de içinden sword of death çıkacaı yerine 2000 altın çıkmıştı çok sinirlenmiştim neyse ama machirodeusları da çok güsel kesebilirsiniz seri seri bu arada arch mage de burada konaklıyor haberiniz olsun.


Colony zone: ewet işte 55 lvl olmadan gitmenin çok kasışkan olduu mekan zira düşmanlar sizin gibileri bulmak için fink atakta we bulduunda da one hit k.o. yapmaktadır hoş fantezilere alet olmak istemeyenler uzak dursun derken eklemeyi unutmayayım birçok boss burda doğar we 30 lvl olmadan gisilmesi mümkün deildir. Öldüünüzde paranızın yarısı gider we 50 np kaybedersiniz. Kestiinizde ki bu zor bi olay düşmanın parasının yarısına konar üstüne tek başına kestiyseniz 50 np alırsınız partydeyseniz 6-7 gelior full partylerde...


Eslant: lvl 40 olunca içinden çıkmayacağınız mekan eğer ki manner kasmayacaksanız lvl 55 olmadan çıkmayın derim bol bol para item we xp kasın apostledan çıkmayın derim...

Carnacın dünyası

N Başlangıç karmaşa vardı. Timeless enerji Renk ve hafifin bir büyük kütlesindeki swirled Uzayın soundlessnessi. Millennia enerjilerin üstünde Cisim kazanıp kendisini dokumayı başlat Kumaş ne günün birinde hayadı harf harf söylerdi
Bu kumaş bir iplikin dışına bir manasız Güçün parçası kütleden kendisini çözdü. Bu iplikin özü biriyken ve Enerjiler olarak aynı hangi anda Onu geliştirmek bir ayrı patika boyunca değişti mi. Yalnız bilinç kazandı

Zaman geçer.

Bilinç gelir uyandır. Ilk olarak dolaşır çevresinde ne şimdi bir yıldız çok kompakt oldu Enerjiler eonsun üstünde kendisini dokudular mı. O Cansız yıldızda görünüp dokunul Ilk duygu hüzünü

El outstretchediyle o logos onu aldı Hayadı yaratmak için kendisinde. Günlerce biçimlendirdi Ne dünya carnac olurdu. Ilk olarak o Karalar en uzun boylu dağı yarat ve En derin vadi. Ardından bulutları yarattı ve Gökyüzü. Onun bitmiş ve o olduğunu düşündü Hoşnut edin

Alem yapan dağlardan dünyayı seyretti Rüzgarları soğut o swept onun doruk. Dokundu Bulutlar ve keçe bir o gibi ıslaklık asla sahip oldular Önceyi hisset; Duygu serinden ıslak hoşlandı Sunun duygusu. Onu tadıp hayrete düşürüldü Onun saflıkı ve nasıl serinleticiyle o. Düşündü Karaya bu ve onun hakkında aşağıya baktı altında O. Karanlık ve kuru ve ilk kezdi Dağlardan o ayrıyı gerçekleştirdi Dünya bakmadı güzel ve rağmen dünya Canlı olan değil o dön. O konuşmadı Yetiştirme. Yalnızca ebediyet için spindidir Enerjiler gibi moldeddi

Bulutlarda rutubedi düşündü ve Tecrübede onun hissettiği sevinçi hatırla. Karaları istedi , hissetmek için o olarak hissetti o willed Yağmura bulutlar ve bu yüzden yaptı. Yağmur yağdı için 49 gün ve su sel basan kayaları yonttular Vadiler ve yaratılan okyanus. Yakında dünya Bir görkemli mavi bir türkuvaz kıymetli taşdan asılı hoşlandı mı Uzayın colorlessnessinde. Fakat orada Splendorsu tecrübe edebilen şunlar Nehir okyanuslar ve göller. Kayalar ve dağlar Logos sahip olduğu için bilgili cansızdı

Kilden kalan enerjiyi al o Onun yarattığı dağları yap hayat. Ilk önce suda yüzmek için balıkları yarattı çok fazlayı sevdi. Ardından ağaçları yetiştirdi kim Ebediyen onun rutubetin hazır bulunmasına tolerans gösterin. Daha sonraki hayvanlar geldi ve soaring kuş tutar Hayatla daha uzak dünyayı süsledi. Son geldi Onun benzemesinde yarattığı adamlar. Onlar fazla Küfe güç takım elbiseye dünyaya sahip ol onların Ihtiyaçlar ve onun yerleştirdiği insanoğulunun ilk tohumu Yaratılan büyük nehrin yanında. Orada tüme sahiplerdi , başarılı olmalılar

Bir zaman için tüm iyiydi. Logos şimdi bir tanrı Hoşnut edin. Ve onun tüm yaradılışları sevinip başarılı oldular Karada onlara ihsan etti. Fakat tüm Ihmal edilmiş. Onunda insanoğulunu yaratmak için acelesinde Kilin bir parçasının unusedi terk edildiği şekli sahiplenin. Kil en karanlık vadide unutulmuşu ser Yeni dünya. Orada o bekleyen yüzyıl içini ser Bir şeye molded olmak için onun sarımı için güzel. Ilk olarak sabırlıydı

"logos bir özele benim için planladırır , düşündü Kendisine belki o değil mi? ne Küfe ben

Fakat zaman bilinçle herşeyle onun Sabır azaldı ve acıyı yetiştirdi. Anla Dünyanın kumaşı ve aşıla bir Akıl farklı logos kendisi unutulmuş parça Mevcudiyede kil willed kendisi. Azar azar Her dönüşümle dönüştürdü ve o Unutulmuş olmayın daha fazla nefret dolusunu yetiştir

Sırası gelmişken logos unutulmuş parçayı hatırladı Fazla geç uzaktı. Kendisini adlandıran bir varlık Patos oluşturulmuştu. Güçte logosla rekabet etti Fakat sevecenlik aşkın hiç birini içer ve Onun meslektaşı olarak yaratmak için arzu. Yerine O logosun özene bezene sahip olduğu kıvırmak için longed Yarat. Intikam pato olarak ilk önce güçün gösterisidir Aşılamak değişim değişim miydi hangi logos Başlangıç nefret etti

Gösterisinden gece gündüz dört mevsim geldi Hayat ve ölüm. Fakat bu yeterli değildi; Patos Ağrıyı tecrübe etmek için logos ve terki iste Hissetti. Kum patosun bir avucu almayı aşıladı Bilinen olan her tahılın içerisinde zaman Adamların günahları sentiments ve itici güçlerle doldurdu. Insanoğulunun tümüne onun alıp yetiştirdiği her tahıl; Ve o gösteriyle adamlar logosdan uzakta döndüler. Hırs şehvedi öğrenip bir arzunya sahip oldular Hükmetip yok edin

Logosun ağladığı onu durdurmak için güçsüz



--------------------------------------------------------------------------------


Karmaşanın başlangıcı

T Dünyayı değiştiren patosdan beri biraz zaman. Fakat neden olarak maksatı değilken Hayatın arasında ayrım ve ölüm bir yeni oyuncu Tanrıların arasında bu oyun varlığa vardı. Orada değil mi? yeni Buna tahammül eden tüm için hayat logosun görmesiydi Onun splendorunu muhafaza eden bir tahammüllü dünya Tüm ebediyet için. Fakat ölümün onsediyle Yaradılış shiftedin kumaşı için hayatla şunlar Hayatın aldığı yeni ölmek yeri miydi. Logos güçe sahip oldu , yaratmak için yaptı posses Yenilemek için güç. Hayadı yeniden yaratmak için görev Ayrılan enerjiler arkasında ölüyle bir yeniyle sorumlu oldu Tanrı hayat akaranın tanrıçası
Farklı logos ve az birbirini etkileyen patos Dünya akarayla sabit bağlantıdaydı Her yaşam varlıkla. Yaşlıyı seyretti sarartıp soldur Ve öl ve o nurtured almak için genç onların Yerleştirin. Yaratıkları anlamayı öğrendi Hangi dünya ikamet etti; Aşka öğrendi Onun kendi olarak onlar rağmen o onların Doğru yaratan ve onlar onu ödediler homage. Bitmiş Onunda zaman logosu büyüyen uzak hissetti Kaygı; O logosu tanıyordu , şimdi yaradılışlarını ihmal etti Katlanabildiği için yapan onların ağrısı Değiş. Kusuru getirmeyken Ya logos ya da patos o despaired o hayat Bir kerenin kılavuzlukun altında yaptığı o olarak artık başarılı ol Yaratan

Belki "düşündü ben Benim kendi olarak bu çocukları kabul et

Kader ona sahip olduğu için iddiaya dilekçe Onun kendi olarak yaradılışın tümü kısıldı. Logos Şundan kork hatta yaradılışlarını gevşeterdi Ilerletin. Akaraya söz verdi o özgeçmiş Sorumluluku; Ve tanrıça tatmin oldu Dinlenmek için bununla cevap verip konuyu serer. Sonra Onun istediği tüm tüm dikkat etmek için dünyaydı Için; Stewardshibi iddia eden ona az önemli olan o. Fakat rağmen o kendisi Aşağıya onu derin gerçekleştir diledi , şuna sahip oldu Şereflendirin

Fakat logos sözünü yerine getirmeyi başlatken Patos reemerged. Bu sıralarda eğriliğe karar verdi Logonun yaradılışlarının ilki dağ Hangi logos ilk önce rüzgarları hissetip dokundu Bulutlar. Kolaylıkla patos ateşi aradı Carnacın içerisinde derin göbektir. Pent yukarıya zorlar Ateşliyi yaratan dağın tepeleri yoluyla baş göster Erimiş lavın kraterleri. Tahripte dehşete uğrat Sevgili dağ logosu durmaya yavaştı Patos olarak o güçlü darbe şaklamaya vurdu Onların tahripkara neden olan her volkanın yanları Yutup tüm tutuşmak için unheeded akmayı zorlayın Onun patikasında şu ayakta durdu. Ormanlar ve ikamet edenleri Mahvolmuş nehir hiçliğe kaynattı mı Ve izah eden dehşetteki ayakta duranı taşlaştığı adamlar Onlardan önce hayatlarını kaybetti

Nesil sonra çoğu ormanlar Mahvolmuş akara regrew. Bir kez dahanın yürüttüğü hayvanlar Bereket ve nehirlerdeki dünya tekrar aktı Onlar olarak bir kere yaptı. Adam fazla kayıplarını düzelt Ve yeni nesilin tanıdığı çoğu hiçbirşey Ne önü tecrübeliyi atfeter. Onlara Her zaman spewed olan sessiz dağ heri ateşler çok sık sık ve onuna dikkat etmek için öğrenmişlerdi Büyüleyici güzellik. Aslında , birçok asla takım değilmişti Aşağıya yalnız göz dikerek bakan bırakan bir dağdaki ayak Logos olarak ondan güzel dünya bir kere yaptı. Vadesi gelmiş Bu logos tekrar gerilemekti için onuna ümitsizliği sahiplenir Ve dikkat et dünya için bir parça Daha uzun onun kendi

Logoyu üstlenmek için bu sıralarda akara belirliydi Var say sorumluluk. Ve tanıdığından beri o Kolayca ona bittiyi ver için iyiliği Onun ride komplo kurduğu hayat kendisi dünya Zayıf hearted logos ve bozucu patos. Birinin akaranın tanıdığı diğer tanrıya unbeknownstu Diğer. Hiçbirşeyin tanıyan tanrı şifresi vardı Fakat tahrip ve hile. Bazı şuna inanır Şifreydi kim kullanarak bilinmeyeni yetiştirdiği yöntemler Tahripkara neden olmayın düşünceleri değiştirir Carnaca. Için patos sorumlu Yok etmek için tabiadında olan değil onu değiştirin. Birçok Bir tarihçi yıllarda bu sayıyı tartışırdı Gelin

Şifre logosun mevcudiyedinin söyleyen varlığı Ihtiyatlıyı yetiştirip bu yeninin hakkında akarayı sor "tanrı"

Nasıl şifre miras olarak aldı , varlık bilinen değildir Bana fakat kesin ne şudur güç Yaradılış o. Tozu dokuyama Kara dağlar yağmuru değiştirirler ne de o Dünyaya hayadı getirin. Onun gıcırdatabildiği En ince toza en uzun boylu dağ ateşler Vapor ve smite her canlı varlığa kar yağın. Hiçbirşey daha fazla hiçbirşeyi yok etmek için güçe sahiptir Daha az. Güçüdür , patosun ridi olmalısınız

Bunu du***** logos sevinçli ve hemendi Bu tanrı şifreyi arayıp bulmak için sol. Logos rüyalara sahip oldu Onun öncekiye geri dönen dünyası oluşup yaptı Goddesin gülümseme bayıldığınır gör

~

Şifreyi bulan bir kere güçün şekli değildi Hangi logos tasavvur etmişti. Anti tezdi Onun kuru yemiş küfesi eskimiş bakıp edindiği ihtişam Diğer tanrının kokusunun hiç biri. Regardless Logos hayatın tanrıçasına güvenip ilerledi Lütufu iste

Akaranın zaten sahip olduğu ona bilinmeyen yaklaştı Şifre ve fırsatın osu söyle Seleflerini yok et öldürmelisiniz Patos ilk "söylemişti logos Sizin öldürebildiğiniz idealistic ve zayıf o sizin Boş vakit. Şifre iyi olarak akaraya güvendi için Tutan hayatın saflığı şeytani ve hayat sonra Tüm alanıydı

Hazırlıkta yüzleşen patosa logos ulaştı Dışarıda ve etrafında bulutları çiz. Bulutlardan Bir bıçak ağzını çok güzel yaptı , onunu maskeledi Deadliness. Onun şifreye verdiği bu bıçak ağzı ve Birlikte onlar en derin vadiye journeyed Patosun ikamet ettiği carnac

Vadinin ağzında bir çok büyük kaleyi dikti; Değişimin bir tanrısının ikamet etmeyi seçtiği tuhaf Bir şeyde çok boyun eğmez ve unchanging. Fakat Yaklaştıkları için patos dışarı adım attı Gölgeleyin. Elinde bir mızrağı savurdu En ince tahta yeşille sızlattı. Hayadı saçtı Ona bir kesin sakinlik olan kendisi ve orada Bir barışçılın durgunluğu oradayı ağaçlandırır Bunun gibiyi yaratabilendi tek bir bir silah

Sahip olandı varışın patosunu uyardı Diğer iki sabırla bekleyen şimdiydi ne Kaçınılamazı düşündü logos patosun sonu Ve iyi olarak şans şifreyle

Savaş hızlı fakat kızgındı , hayır Suçlayan şifre olarak savaşçılarla değiş tokuş et Parıldayan kılıçı yükseği tuttu. Patos yalnızca ayakta durdu Mızrakıyla darbeden sonra kapatan darbe Saldıran sayaç o ne zamanabildidir. Logos yalnızca Kavgayı seyretmek ayakta dur şuna yalvarmayı izah et Patos sonuyla karşılaşırdı

Fertine düz bir durumda dönen tanrıları eşleştir Onlara bir kenarı vermek için güçler. Ilk olarak patos swept Uzakta güneş ve dünyayı gönderen yıldızlar Karanlık. Zaten unused olan şifre Şimdinin kendi bulduğu karanlık vadi daha fazla körleştirdi. Patos lunged omuzu sıyıran mızrakı Muhalifi. Tanrının yağmur yağdığı yaralıyı öfkelendir Vadi yerleşimdeki tahrip tüm fakat Kaya alev alev. Görüşünü düzeltip yakala O olarak patos tümden kapalı koruma yanan onunda baktı Kale şifre slashed ve severed sol Patosun eli

Gökgürültüsü patos gibi lifebloodu olarak ağrıda çığlık attı Tükenmiş dışında o. Fakat şifre ve logos Bir şeyin olduğu o triumphantlyda bak. Incelikli değişim patos ve şifrenin içerisinde meydana geldi Görünüşü değişmedi fakat demeanoru Hayat kuvveti siz shattered ve ıslah et Birbirlerinin şekline. Bazı yoluyla patos Şifrenin vücudundaki şimdinin ikamet ettiği büyünün çaresi Fakat şifrenin özü şimdi yırtıkta ser Vücut yaralı tek ana önceki sahip oldu

Rağmen ağrıda şifrenin ruhu reddetti Hemen ölün. Bir son gösteriyle o fırlatacak mı Onun kendi vücut vücuttaki onun sıkıca tuttuğu mızrak çalıntı ondan mıydı. Yansıtan patos Onun kendide dahi kaçınmayı başarmadı Mızrak tahripin lorduyla onda at

Patos şimdi ölüyü ser şifre ölmekte olanı ser. Şifre Asla weakeri yetiştir ve yapan logosla kaçtı Ateşi aradı , aşağıya vadiye onundaydı Sahiplenin. O ardından güçlerini gerçekleştirdiği zaman Şeylerin tahribine artık sınırla Fakat onun ikna edebildiği biraz çabayla çok değişir Nasıl hoşlan patos ünlüydü için. Odakla onun Severedindeki yeteneklerin o ilk silahlandıkları yavru kuş Akarak kanı durdur. Ardından çekti Sinewde ve onları yapan kemikler genişleterler kadar En sonunda noksanın şeklini aldılar Eklemli organ

Tamamen düzelt güçü bulan yeniyle ayakta durdu ve Duymak için tüm için bağırdı yeniden doğmuşum Ben için benden kork şimdi eşsiz mi!

Güçün bir sergilemesi olarak o shattered vadi Ve molozun dışına bir anıdı yaptı Taş fakat cam. Anıt Dışarı çıkan onun keskin ağızlarıyla güzel Tüm yönetim daha az muhteşem değildi. Adamlar akın ettiler Onun inşasındaki marvel ve homageyi ödemeye Onun yaratan tanrı şifreye



--------------------------------------------------------------------------------


Pianna şövalyelerin hikayesi

O Yaradılışın kumaşı bir kolay kırılır birdir. Değişimlerle Patosla neden ol ve sonra yeni patos şifre Varlık carnac kendisi aşamalıya işaretleri göstermeyi başlattı Değiş. Ilk olarak manasız değişimdi Solan çiçeklerin kokusu daha fazla olan mevsimler Arada bir gelen tahmin edilemez ve yer su Bitti kahverengi paslanmış gibi. Bu şey adamlar aldılar Az ilan; Açıklamalar için ihtiyaç duymazdı Için bazen şey "hemen ol"
Tüm bu şeyler yapan şifre değildiler fakat Dikkatta o için kendi fazla meşgul lavishingdi Onun yeni konuları buldu. Yıl daha sonraki humankind Altı büyük kraliyede kendisini bitti böl çöl buegrantın monger hellsgaremiyle savaşın Onun limanlar ve çelikin gemileri beyaz şehirle Muhteşem hasatla ünlü arrdeam planisad Brisbia ticaretin merkezi ve sonunda havai tren Her kraliyetin en uzak sondaki moradı

Etrafta bu sıralardaydı ne zaman tuhaf yaratık Carnacda bütün belirmeyi başlat. Ilk olarak onlar Kurtlar olmak için düşünce ayılar ve diğeri hayvanlar mıydı Kimin maksatlar şiddetli olabilirdi. Fakat onlar Farklıydılar. Ve her geçenle Yıl ayrımı hemen yetiştirip yetiştirdi. Biraz Taş büyü ve en kötünün sighting beingsini başlat Tüm şimdi arkadaşlar olan şunlar resurrected Getiren tüm hayattaki hareketli ceset eğilime Düzeye onların anladıkları ölüm

çok geçmeden bu "cehennem gibi yaratık" Bunun gibideki büyümüş o hatta insanca şehiri numaralandırmış mıydı Yüksek duvarı ve staunch savunucularla Feshet onların. Düşmek için ilk planisaddı Bu nedenle yemek kaynak scarreddi. Hemen sonra Brisbia ve arrdeam düştüler. Hatta güçlü babarian Kraliyet hellsgarem torchinge dayanmadı Ona izin vererek kendi şehiri düşer. Birkaç hayatta kalan gemide akın etti gemiler Kendisinin bıraktığı buegrants onların Denizle havai tren morad için şehir firar

Kral yele ardından havai tren moradın cetveli aldı Önyargı olmaksızın mülteciler. Şu able karalaştırılmıştı Ordudaki yerler defensesi desteklemeyi ilerleterler Sahip olan şehir fakat saldır. Yeni Saldırıdan önce mazgallı siperler yükseltildiler ve Silahları davet edilen erzak sahte gel Ve armor cilaladı. Havai tren moradın yurttaşları Belirli sonbahar şehirine izin vermemek için ve şunlar Kim zaten kaçmıştı azimli sadakadında mıydı Yeni evine için havai tren morad orada düşseydi Başka hiç kimse sarıma mıydı. Bir sarım yoluyla Manasız havai tren moradı şimdi sahip olduğu olaylar olurlar Insanoğulu son strongholddur. O düşmeli mi Insanlıkın tohumları var olmayı durdururdu

Yap fesheden savunucuları hazırla Ne onları ezmeliydi. Daha sonra baş harf Saldırıların gelmek devam ettikleri seçkisiz arada sıradaya güvenin. Yedi için yedi uzun yıldır kavga ettiler ve Uzun yıl kral yeleler görünen tanrılara dua ettiler Duymamazlıktan gelmek ve bir kör göz çocuklarının ızdırapları. Rağmen tarih Onların çileli bizim kahramanların ötesinde azı söyleyin Ilk ikiden sonra kavganın yılları büyümüşe sahip oldu Gelişigüzele alışılmış saldırır. Onlar hatta Bir modaya başarılı ol. Tekrar cüret ettiler Duvarlarının güveninin ötesinde cesaret edin. Tunneling Dağlara şehirin arkasında sahip oldular bir Onların göndererek hasat ettikleri metal tahta için kaynak Ormanlara bantları silahlandır. Yemek bir problemi ispat etti Ilk olarak fakat aşağı tabakanın çok yeniden yerleşmeyiyle Dağlar ve gizli yeterli uzaya Yetiştirmek için ekinler için boş bırakıl

Üçüncüyle yıl seasoned veterans başlamıştı Bu canavarları avla. Küçükteki traveling numaralandırır Bu partiler arayıp bulup weakeri öldürdüler Strayede fazla uzak sahip olan yaratıklar ve şunlar Diğerilerden. Bu savaşçılar geri hikayeyi getir Macera ve görkem. Yakında bu partiler örgütlediler Kendileri ne pianna olarak bilinen olurdu Şövalye. Havai tren moraddan ayrı yaşayıp adadılar Onların iş bazısına hayatları Hatta büyü ve iyileşmenin sanatlarını öğrenin. Sanat Adamlar ölümlülük kazandıkları zaman uzun kaybetti

Yedincinin dün gecesi yıl bir şey Olağanüstü meydana geldi. Kırmızı yağmur sonbahara başlattı Bitmiş havai tren morad. Bir yeşil sisi yavaş yavaş hareket ettiği çok uzakta Daha yakın. Ilk için bir uyarma ses çıkarmıştı ve Kapılar ve daha fazla için zaman yılda tüm koşuya sahip oldu Biri şunu itiraf etmerdi korkmuştular

Bir kez dahanın dua ettiği kral yeleler kim Listen. Bu sıralarda şifre cevap verdi

çok uzun için sizdir , dua ettim. Niçin Şimdi siz tek yap cevap? Yelelerin sordukları kral. Asla sahip olan tanrılar önce ve birçokun kuşkulandıklarına cevap verdiler Mevcudiyeti

"ihtiyaç duymazdı cevap geldi

Hergün insanlarım ölürler orada daha büyük Bir ihtiyaç?

"ihtiyaç duymaz

Kralın dilencilik yaptığı kurtuluşu görmek için belirli Güçe sahipsiniz; Sizin tüm Tekrar doğru biz fakat alçakgönüllü hizmetkarınız

Hizmetkarlar sonuçtan özgür değiller. Bu gün gösteririm , son için kendim yakındır. Rağmen Yaptım bu tahrip onun pohpohla Şunu itiraf etmek için ben güçüm onun başlangıcını getir

Kral kızgını yetiştirdi bir tanrı olabilirsiniz Şifre. Fakat hiçbirşey alçağı getirilemez Kralı dikmek kılıcını çizip işaret etti Sesin yönetimdeki osu siz Bizim akıbedimizle beraberinde karşılaşacağımız bize yardım et Fakat şifre artık oradaydı

~

"bir şey olmalı , yapabilir Konsey üyelerin birisi teri silmeyi söyledi Alını onun yanında bir diğeri zoru deneyken Bir esnemeyi bastır. Geç öğleden sonraydı ve Lordlar ve tartışan liderler Önce geceden beri önemli ol şifre belirdiği zaman

Bir planisadian lord ayakta durup onun dikkatli tekrarlandı Kaçarak tecavüz eden yeşil sis. Hiç bir Izciler henüzü geri döndürdüler ve ona inandı Ardından ilk kaçmak ses çıkar durumu yeniden değerlendir. Herkes ve zamanı hareket ettirmek için gün alırdı Zaten büyüyen kısa

Ayakta durup kavga ederiz şifreyi öldür ve Tüm taburcu olmalı söyle bir overly Cesur erenion süprüntü onun hemen hemen bir kavisi ver Yeniden dolan bir bıkkın hizmetkarı devir Kadeh "yeterli koşuydu

Konsey curcunadaydı , ilk değildi Zaman birisi bunu önerdi ve onlar tüm Onun tek çözüm olduğunu tanı isteksizdiler Bir tanrıyla kavga et siz deli misiniz? Birisi Bağır "şifre bir tanrı!

"kalacağız fakat kavga etmeyecek

Oda sessizliğe şaşkındı. Kal fakat Kavga? Ardından ne yapılmalı? Hemen ölün? Elbette bazı şuna inandı , kral sonunda sahip oldu Duyularını kaybet. Zaten birçok ikna et Şifrenin gerçekten konuştuğu şuna inanmak için henüz Macesteleri

"pianna şövalyeleri çağırt"

~

Pianna şövalyeler kale kapılar yoluyla bindiler Tüm aşağı tabakanın neşelerinin arasında. Burada Efsanenin kahramanları kaydeden şunlar mıydı Onlar tüm. Savur onların yenice yap Armor ve cilalı kılıçıyla silahlı onlar Bak her yaşlının hikaye kitabı kahramanlarını ısırdı. Onların şuna inandığını gören biri onlar Başarısız olun

Iki yüz güçlünün yanında aramada bindiler Şifre için. Efsane onun inşa ettiği ona sahip oldu bir Camın anıdı onun ikamet ettiği yüzyıl önce ve şu Gören erkenci takip edeniyle onun meylettiği yakın Onuna her ihtiyaç duyar

Hikayelerden artıkla rehberli gençe söyledi Pianna şövalyelerin vahşi doğaya bindikleri çocuklar Ve insanın en loşa ilaveten uzaktası Tabi ki şimdi olan yerleşmeler hiçbirşey Enkazlardan daha fazla. Ormanlarda heri öldürdüler Onların karşılaştıkları yaratık fakat şunlar birkaçtılar Ve seyrek. O gibi her ve her Beingsin düzelindiği aşağı ve Uzaktayı depola. Biri ay ışığında hatta gezmeye gidebilir Ve dönüş unharmed

Bir gece yorgunlukun bir dalgası onların üstünde yıkadı Ve onlar sarımdaki her uykuya daldı

Onlar düşle bir vadinin yanında bir yer; Orada Insan orada. Ve ilk olarak semisi bilinçli Onların sahip olduklarını düşündükleri için selves sevinçliydi En sonunda varış yeri ulaş. Fakat zaman onların Rüyalar daha yakına rehberlik edildiler , ümitsizliği gördüler Insanların yüzlerinde nasıl yorgun baktılar Ruhlarındaki sevinçin bir onsu olmaksızın. Fakat onlar Buradası bir barışçıl yer olduğunu anlama Gökkuşağı renklerin bir uncomplicated barınağı hangi Parla hafif camın yapısına vurduğu zaman. Gerçekleşme şafak söktü , onlarda burada indi Şifre ve şu insanlar çok seven onun değildiler Konu fakat köleleri. Bilinçi döndü Onun ayağı bir kaledeki anıda doğru Onu dik karanlık taş ve emen o Işık asla var olmamış gibi. Sürüklendiler Daha yakın fakat onlar olarak neared yapı onlar Bir elin dışarı çıkıp engellediği testerenin yerine keçe Görünümü

Rüya bitti , fakat sabaha kadar karıştırmadılar

Pianna şövalyeler sıkıntılıyken ne Görmüşlerdi , daha az karar verilmediler. Fakat Bilgisi kısıtla değildi onlar neymişlerdi. Batıya çiziliyorlardı gibi onlar Onun nereye onlar olduğunu tanı. Ve onların Bir mısra bir dua uzun unutulmuş çalan akıllar ve kalplar:

çocuklarınızız
Uzun unutma rağmen
Bizi terketme

Batıya doğru hızlı olarak bindiler zaman Rüzgar asla sahip olmadı onlar ilham ver yani. Bindiler Günlerceyi durdurma***** hiç bir onlar ne de onların Hayvanlar açlık ya da onların bindikleri bitkinliği hissettiler kadar Bir görüş gözlerini yakaladı. Bir kocaman anıt Hangi miles uzakta ayakta duran bir elmas gibi kıvılcımlar saçtı. Hatta yap onu bitti gör yapan rüyasını kuşat Onlardan önce ihtişam için onları hazırla. Atlarının birisinin neighingi onları aniden kopardı Reveriesinin dışına ve tekrar devam ettiler

Şafakla beliren onların ulaştıkları ertesi gün Anıtla bir geçit vermez engel ol Hemen ötesinde. Hiçbirşey değil vardı orada fakat atlar Görülmez çizginin ötesinde gitmeyi reddet. Hatta Inen şövalyeler kendisini iktidarsız kurarlar Haça kendisine onu getir. O gibi Girmek için arzu o "kuşak" ayrıldı Onlar yaklaştıkları zaman. Biri hesaplardı Sonra duygu bakan biriye akindi Favori yemeğinde. Onun onu istediğini tanıyordu fakat Onun onun kaybettiği ağız onun iştahı açan henüz

Öğleyle hiç bir geçmemişti fakat terrain Değiştir. Ormanlar ve zarflayan çimen Onlar eridi gibi hiçbirşey daha fazla bir Hayal. Yer bırakma iyice kurumak göründü Hiçbirşey fakat kuru dünya arkasında. çok çabuk kurudu O çatırtı scarringe başlatan o onun pürüzsüz yüzey. Aniden yer hangi ayakta duran şövalyeler Boyun eğ ve tüm yarığa rastladı. Birçok O sonbaharda ve biraz hatta kaybı yarala onların Hayat. Fakat şimdinin kendileri bulduğu kalan şövalye Bir karanlık büyük mağarada ve kur inmişlerdi Onların sahip oldukları her canavarın bir ev sahibinin ortası Yüzleşen asla ve bazı onlar hangiydiler önce Gözle. Orada çok uzun boylu ayakta dur zaman hemen hemen Kendi şifre olan sarkıtlara varın. Onlar Onu tanıma fakat onların yüzleştiklerini tanıyorlardı Onların aradıkları

En çıplakla bir baş salla pianna şövalyeler Tüm yandan saldırıl. Bir daireyi oluşturdular Tutan plaketler en iyi olarak düşmanı desteklerler onlar Mağdur ve healersi korurken Yüzükün içerisinde. Şövalyeler yetenekli Zanaatla savaşın ve sadece bir erkek kardeşi kaybettiler Hayvanların kesip devirmeyi numaralandıran on defa. Fakat zaman Savaş giydi , sayılarında azalmıştı Manalı olarak ve bitmek için göründü Tireless düşmanlarından saldırı

Ne zaman şövalyeler aşağıya elliden daha azaydı Hayvanların durdukları adamlar saldırısı. Geri geri götürdüler Şifre olarak uzakta yaklaştı. Onu bitti yakın gör Ilk kez şövalyeler gördüler ne şifre Gerçekten. Bundan başka onun baktığı devasa formu Bir yaşlı adamdan az daha iyi. Şiddetli değildi Savaşçı tanrı tüm beklenen o

Şövalye piannayı karşıla. Sizi görürüm Yorgun alay etti

Şövalyeler cevap vermediler. Yerine şunlar eğdiler Kılıca oynar , her bir hedefi seçip vurdu Onlar thru. Gizemci sanattaki şu yetenekli açtılar Güçlerine kadar kendisi ve ateş ve şimşek Kavruk tüm patikasındaki ayakta duran şunlar. Yani Şiddetli saldırıydı , o şifre sadece saatabildidir Az olarak yüz onun ayrıldığı hayvanlar öldürüldüler Mercilessly. Daha fazla adamlar kayıptılar , fakat tümdü Bitmiş ayakta duranı diken bir tek yaratık ve Hala canlı olan şunlar kanamayı sererler Kan soaked büyük mağara döşeme. Şifreyi tavaf ettiler Fakat bir tanrıyı yen fiziksel güç rotadan çık Ve onların emretebildikleri

Kullanıcı profilini gör http://forumlider.yetkin-forum.com

2 Geri: Knight Online Başlangıç Rehberi Bir Salı Kas. 02, 2010 4:03 pm

newasl


Süper Üye
Süper Üye
Teşekürler...

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» SahilMt2 Online

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz